Monday    Tuesday    Wednesday    Thursday    Friday    All

Thu 7.11.2019 09:00

Field 1 Charrúa 12 - 13 Ávalon Mixed Pool B
Field 2 No Touching! 15 - 3 Hammers Ultimate Buenos Aires Mixed Pool B
Field 3 Public Enemy 15 - 5 Voltaje U.C. Mixed Mixed Pool B
Field 4 Jughandle 15 - 11 Steamboat Mixed Pool A
Field 5 Mischief 15 - 12 Bunny Thugs Mixed Pool A
Field 6 Phoenix 13 - 10 Discountry Men's Pool B
Field 7 Euforia 3 - 15 Alberta Flatball Club Men's Pool A
Field 8 Mamajuana 15 - 5 Thrift Shop Women's Placement Pool (9-13)
Field 10 AEROSOUL 15 - 13 Qub Women's Playoff (1-8) Q2
Field 11 Bamboo 11 - 15 Stella Women's Playoff (1-8) Q3
Field 12 REVOLUTION 15 - 8 PPF Women's Playoff (1-8) Q1
Field 13 Wicked 15 - 11 Voltaje U.C. Women’s Women's Playoff (1-8) Q4
Field 14 Molasses Disaster 15 - 14 Old Phoagies Master Mixed Pool A
Field 15 512 15 - 14 Distilled Fink Master Mixed Pool A
Field 16 Johnny Walker 15 - 1 Torontosaurus Rex Grand Master Men's Pool A
Field 17 Happy Campers 11 - 15 Unambiguously Grey Master Mixed Pool A
Field 18 San Francisco Bridge Club 15 - 5 Virgin Islands Fever Master Mixed Pool A
Field 19 Reckon 15 - 4 Get off my lawn Grand Master Men's Pool A
Field 20 Shutdown 15 - 9 Grandmaster Flash Grand Master Men's Pool A
Field 21 Slash 15 - 9 Fire Mixed Pool B
Field 22 Macondo Ultimate 14 - 10 NGF LocoUltimate Mixed Pool B
Field 23 Bullets Ultimate 15 - 12 Osos Perezosos Mixed Pool A
Field 24 D-Crash 14 - 11 Halal Mixed Pool A
Field 25 AIRE 15 - 5 Warao Men's Pool B
Field 26 Comunidad el Oso 15 - 13 Houndd Men's Pool B
Field 27 EVOLUTION 15 - 9 Makawua Men's Pool A
Field 28 La Séptima 13 - 10 Spanglish Women's Placement Pool (9-13)
Field 33 NSOM 15 - 9 Beyondors Master Men's Pool B
Field 34 All Bashed Out 15 - 2 Yanomami Master Men's Pool B
Field 35 Ghost Train 13 - 12 Condor Men's Pool B
Field 36 UpRoar 11 - 15 Domino Men's Pool A

Thu 7.11.2019 11:30

Field 1 Hammers Ultimate Buenos Aires 15 - 3 Fire Mixed Pool B
Field 2 No Touching! 15 - 9 Charrúa Mixed Pool B
Field 3 Public Enemy 15 - 7 Slash Mixed Pool B
Field 4 Jughandle 15 - 11 D-Crash Mixed Pool A
Field 5 Mischief 15 - 9 Bullets Ultimate Mixed Pool A
Field 6 Quake 9 - 15 AIRE Men's Playoff (5-8) 5S2
Field 7 Phoenix 15 - 8 Domino Men's Playoff (5-8) 5S1
Field 8 Bamboo 15 - 7 Voltaje U.C. Women’s Women's Playoff (1-8) Semifinals 5S2
Field 9 PPF 10 - 14 Qub Women's Playoff (1-8) Semifinals 5S1
Field 10 Alberta Flatball Club 11 - 15 Warao Men's Playoff (1-4) S1
Field 11 Comunidad el Oso 14 - 12 EVOLUTION Men's Playoff (1-4) S2
Field 12 REVOLUTION 15 - 3 AEROSOUL Women's Playoff (1-8) Semifinals S1
Field 13 Stella 15 - 10 Wicked Women's Playoff (1-8) Semifinals S2
Field 14 Unambiguously Grey 15 - 9 San Francisco Bridge Club Master Mixed Playoff (1-4) S1
Field 15 512 15 - 13 Molasses Disaster Master Mixed Playoff (1-4) S2
Field 16 Johnny Walker 15 - 2 Grandmaster Flash Grand Master Men's Pool A
Field 17 Happy Campers 15 - 6 Virgin Islands Fever Master Mixed Playoff (5-8) 5S1
Field 18 Old Phoagies 11 - 13 Distilled Fink Master Mixed Playoff (5-8) 5S2
Field 19 Tombstone 15 - 5 Get off my lawn Grand Master Men's Pool A
Field 20 Shutdown 15 - 7 Torontosaurus Rex Grand Master Men's Pool A
Field 21 NGF LocoUltimate 13 - 11 Ávalon Mixed Pool B
Field 22 Voltaje U.C. Mixed 9 - 15 Macondo Ultimate Mixed Pool B
Field 23 Chile Mixed 12 - 14 Halal Mixed Pool A
Field 24 Steamboat 15 - 13 Bunny Thugs Mixed Pool A
Field 26 Makawua 11 - 15 Houndd Men's Playoff (9-12) 9S1
Field 27 UpRoar 13 - 15 Discountry Men's Playoff (9-12) 9S2
Field 28 Mamajuana 13 - 6 Panama Women's Placement Pool (9-13)
Field 33 NSOM 15 - 8 Yanomami Master Men's Pool B
Field 34 All Bashed Out 15 - 9 Bayou Boys Master Men's Pool B
Field 35 Euforia 12 - 15 Condor Men's Placement Pool (13-15)
Field 36 Spanglish 15 - 7 Thrift Shop Women's Placement Pool (9-13)

Timezone: America/New_York. Local time: 9.8.2020 06:50


iCalendar (.ical)Grid (PDF)List (PDF)Printable version