Monday    Tuesday    Wednesday    Thursday    Friday    All

Mon 4.11.2019

Men's Pool A
09:00 Field 12 Euforia 5 - 15 Quake  Game play
09:00 Field 13 EVOLUTION 15 - 4 UpRoar  Game play
09:00 Field 14 Domino 15 - 11 Makawua  Game play
11:30 Field 12 EVOLUTION 15 - 8 Domino
11:30 Field 13 Alberta Flatball Club 15 - 13 Quake
11:30 Field 14 UpRoar 5 - 15 Makawua
Men's Pool B
09:00 Field 15 Phoenix 14 - 15 Warao  Game play
09:00 Field 16 Comunidad el Oso 15 - 3 Condor  Game play
09:00 Field 17 AIRE 13 - 12 Discountry  Game play
09:00 Field 18 Ghost Train 3 - 15 Houndd  Game play
11:30 Field 15 Phoenix 15 - 10 AIRE
11:30 Field 16 Comunidad el Oso 15 - 5 Ghost Train
11:30 Field 17 Warao 15 - 12 Discountry
11:30 Field 18 Condor 2 - 15 Houndd
Women's Pool A
09:00 Field 5 Voltaje U.C. Women’s 11 - 5 Spanglish  Game play
09:00 Field 6 REVOLUTION 15 - 9 Bamboo
09:00 Field 26 Mamajuana 6 - 15 Qub
11:30 Field 5 Voltaje U.C. Women’s 11 - 9 Bamboo
11:30 Field 6 REVOLUTION 15 - 7 Qub
11:30 Field 26 Mamajuana 13 - 9 Spanglish
Women's Pool B
09:00 Field 4 AEROSOUL 15 - 7 Panama  Game play
09:00 Field 24 Thrift Shop 10 - 15 La Séptima
09:00 Field 25 Stella 13 - 7 PPF
11:30 Field 4 Wicked 15 - 2 Panama
11:30 Field 24 PPF 12 - 6 La Séptima
11:30 Field 25 Stella 15 - 1 Thrift Shop
Mixed Pool A
09:00 Field 8 Bullets Ultimate 15 - 8 Halal
09:00 Field 9 Jughandle 14 - 13 Bunny Thugs
09:00 Field 10 Mischief 14 - 7 D-Crash
09:00 Field 11 Chile Mixed 15 - 14 Osos Perezosos
11:30 Field 8 Jughandle 15 - 6 Halal
11:30 Field 9 D-Crash 13 - 12 Bullets Ultimate
11:30 Field 10 Bunny Thugs 15 - 6 Chile Mixed
11:30 Field 28 Steamboat 15 - 6 Osos Perezosos
Mixed Pool B
09:00 Field 7 Public Enemy 15 - 7 Macondo Ultimate
09:00 Field 27 Voltaje U.C. Mixed 10 - 15 NGF LocoUltimate
09:00 Field 28 No Touching! 15 - 7 Slash
09:00 Field 35 Charrúa 15 - 9 Fire
09:00 Field 36 Hammers Ultimate Buenos Aires 10 - 11 Ávalon
11:30 Field 7 Public Enemy 15 - 5 NGF LocoUltimate
11:30 Field 27 No Touching! 15 - 6 Ávalon
11:30 Field 34 Voltaje U.C. Mixed 15 - 12 Slash
11:30 Field 35 Macondo Ultimate 15 - 3 Fire
11:30 Field 36 Hammers Ultimate Buenos Aires 12 - 13 Charrúa
Master Men's Pool A
09:00 Field 19 NSOM 15 - 10 Yanomami
09:00 Field 20 All Bashed Out 15 - 6 Bayou Boys
11:30 Field 19 Beyondors 8 - 15 All Bashed Out
11:30 Field 20 NSOM 15 - 7 Bayou Boys
Master Mixed Pool A
09:00 Field 2 512 15 - 5 Virgin Islands Fever
09:00 Field 3 Molasses Disaster 11 - 14 Unambiguously Grey
09:00 Field 22 San Francisco Bridge Club 13 - 9 Distilled Fink
09:00 Field 23 Happy Campers 14 - 15 Old Phoagies
11:30 Field 2 512 15 - 13 San Francisco Bridge Club
11:30 Field 3 Molasses Disaster 15 - 12 Happy Campers
11:30 Field 11 Virgin Islands Fever 7 - 15 Distilled Fink
11:30 Field 23 Unambiguously Grey 15 - 8 Old Phoagies

Timezone: America/New_York. Local time: 13.11.2019 05:23


iCalendar (.ical)Grid (PDF)List (PDF)Printable version