Monday    Tuesday    Wednesday    Thursday    Friday    All

Wed 6.11.2019

Men's Pool A
09:00 Field 8 Quake 15 - 11 Domino
09:00 Field 9 Euforia 8 - 13 EVOLUTION
09:00 Field 10 UpRoar 5 - 15 Alberta Flatball Club
11:30 Field 7 UpRoar 11 - 15 Quake
11:30 Field 8 Euforia 4 - 15 Makawua
11:30 Field 11 Alberta Flatball Club 15 - 12 Domino
Men's Pool B
09:00 Field 7 Phoenix 11 - 13 Comunidad el Oso
09:00 Field 27 AIRE 15 - 7 Ghost Train
09:00 Field 28 Condor 7 - 15 Warao
09:00 Field 36 Houndd 11 - 13 Discountry
11:30 Field 27 Phoenix 15 - 8 Houndd
11:30 Field 28 Comunidad el Oso 15 - 9 Discountry
11:30 Field 35 AIRE 15 - 11 Condor
11:30 Field 36 Ghost Train 11 - 15 Warao
Women's Pool A
11:30 Field 12 REVOLUTION 15 - 4 Mamajuana
11:30 Field 13 Voltaje U.C. Women’s 6 - 12 Qub
11:30 Field 14 Bamboo 15 - 5 Spanglish
14:00 Field 12 REVOLUTION 15 - 4 Voltaje U.C. Women’s
14:00 Field 13 Mamajuana 6 - 15 Bamboo
14:00 Field 14 Qub 15 - 5 Spanglish
Women's Pool B
09:00 Field 14 AEROSOUL 15 - 8 La Séptima
09:00 Field 17 PPF 15 - 3 Panama
09:00 Field 18 Wicked 15 - 8 Thrift Shop
11:30 Field 15 AEROSOUL 12 - 14 Wicked
11:30 Field 17 Stella 15 - 4 La Séptima
11:30 Field 18 PPF 15 - 3 Thrift Shop
14:00 Field 15 AEROSOUL 15 - 14 Stella
14:00 Field 17 Panama 14 - 11 Thrift Shop
14:00 Field 18 PPF 15 - 13 Wicked
Mixed Pool A
09:00 Field 5 D-Crash 11 - 10 Chile Mixed
09:00 Field 6 Mischief 13 - 15 Jughandle
09:00 Field 25 Steamboat 15 - 8 Halal
09:00 Field 26 Bunny Thugs 15 - 9 Osos Perezosos
11:30 Field 5 Jughandle 15 - 7 Bullets Ultimate
11:30 Field 6 Mischief 15 - 5 Chile Mixed
11:30 Field 26 Steamboat 15 - 8 D-Crash
11:30 Field 34 Osos Perezosos 15 - 9 Halal
Mixed Pool B
09:00 Field 3 Hammers Ultimate Buenos Aires 10 - 12 Voltaje U.C. Mixed
09:00 Field 4 Public Enemy 15 - 13 No Touching!
09:00 Field 11 Charrúa 13 - 15 NGF LocoUltimate
09:00 Field 23 Macondo Ultimate 14 - 10 Slash
09:00 Field 24 Ávalon 15 - 3 Fire
11:30 Field 3 Hammers Ultimate Buenos Aires 7 - 15 Macondo Ultimate
11:30 Field 4 Public Enemy 15 - 10 Charrúa
11:30 Field 23 Slash 13 - 12 NGF LocoUltimate
11:30 Field 24 Voltaje U.C. Mixed 11 - 15 Ávalon
11:30 Field 25 No Touching! 15 - 6 Fire
Master Men's Pool A
09:00 Field 12 Beyondors 10 - 15 NSOM
09:00 Field 13 Yanomami 10 - 15 Bayou Boys
Master Men's Pool B
11:30 Field 9 NSOM 15 - 14 Bayou Boys
11:30 Field 10 Beyondors 15 - 7 Yanomami
14:00 Field 9 All Bashed Out 15 - 4 Beyondors
14:00 Field 10 Bayou Boys 13 - 11 Yanomami
Master Mixed Pool A
09:00 Field 1 Happy Campers 15 - 14 San Francisco Bridge Club
09:00 Field 2 Molasses Disaster 11 - 15 512
09:00 Field 21 Distilled Fink 6 - 9 Old Phoagies
09:00 Field 22 Virgin Islands Fever 3 - 15 Unambiguously Grey
11:30 Field 1 512 15 - 12 Old Phoagies
11:30 Field 2 Molasses Disaster 15 - 7 Distilled Fink
11:30 Field 21 San Francisco Bridge Club 11 - 15 Unambiguously Grey
11:30 Field 22 Happy Campers 15 - 4 Virgin Islands Fever
Grand Master Men's Pool A
09:00 Field 15 Johnny Walker 15 - 3 Get off my lawn
09:00 Field 16 Reckon 7 - 15 Tombstone
09:00 Field 19 Torontosaurus Rex 10 - 15 Grandmaster Flash
11:30 Field 16 Reckon 15 - 4 Torontosaurus Rex
11:30 Field 19 Shutdown 15 - 2 Get off my lawn
11:30 Field 20 Tombstone 15 - 4 Grandmaster Flash
14:00 Field 11 Johnny Walker 15 - 14 Tombstone
14:00 Field 16 Get off my lawn 12 - 15 Grandmaster Flash
14:00 Field 19 Reckon 10 - 15 Shutdown

Timezone: America/New_York. Local time: 15.11.2019 07:51


iCalendar (.ical)Grid (PDF)List (PDF)Printable version